cnc ploty brány branky svařování oceli cnc vypalování práškové lakování renovace a lakování disků kol svařování hliníku svařování nerezu tryskání ohýbání kovoobrábění

CNC vypalováníJedná se o počítačem řízené řezání kovu plazmovým paprskem. Předlohu je potřeba připravit předem v počítači a lze k tomuto účelu využít jak již hotovou počítačovou předlohu, tak také ruční nákres či výkres, případně i scan nějaké již hotové součásti. Tuto předlohu jsme schopni zhotovit z uvedených možností.


Nově i rotační pálení do délky 2m.
Máme nový agregát ALFA-in pegas 121CNC.


Vyřezávat můžeme do rozměru 2000x1000mm od tenkých plechů do materiálu silného 20mm. Naše cnc si dokonce poradí i s vlněným plechem.

Řezat lze nejen klasickou ocel, ale i další materiály jako je nerezová ocel, hliník či barevné kovy.

Výšku hořáku můžeme nastavit od 0 do 160mm a tak lze vyřezávat tvary nejen do plechů, ale také do profilů jako jsou jekly. Nově máme také k dispozici rotační pálení do trubek či do jeklů čímž lze vyřezat například nápis do trubky či zhotovit zkosení, otvory či průniky.

Cena za řezání:

Síla materiálu
do 10mm – 30kč/m  + 5kč za propal
10mm – 15mm – 35kč/m + 8kč za propal
15mm - 20mm - 40kč/m + 10kč za propaldále je třeba počítat s prací potřebnou na zpracování podkladů. Nakreslení předlohy, převod do digitální podoby a podobně. Zde je cena 300kč/h. Pokud jde o jednoduchý tvar, práce může být v řádu minut. V případě opakovaných zakázek se započítává pouze prvnotní zpracování dat.


Příklady použití:

Výplň plotu:


Vyřezávání polotovarů :


Výroba zaslepovacího víka podle dodaného kusu motoru:


Vyřezávání ozdob z plechu:

Zeptejte se


Jméno

Telefon

Email

Zpráva

Sečti 3 a 3

Kontakt


Provozovna:

Josef Vrabec

Na Hrázi 2

35002

Cheb

IČO: 87964066

Tel: +420 775 021 619