cnc ploty brány branky svařování oceli cnc vypalování práškové lakování renovace a lakování disků kol svařování hliníku svařování nerezu tryskání ohýbání kovoobrábění

CNC vypalováníJedná se o počítačem řízené řezání kovu plazmovým paprskem. Předlohu je potřeba připravit předem v počítači a lze k tomuto účelu využít jak již hotovou počítačovou předlohu, tak také ruční nákres či výkres, případně i scan nějaké již hotové součásti.

Vyřezávat mohu do rozměru 2000x1000mm od tenkých plechů do materiálu silného i více než centimetr. Mé cnc si dokonce poradí i s vlněným plechem.

Řezat lze nejen klasickou ocel, ale i další materiály jako je nerezová ocel, hliník či barevné kovy.

Výšku hořáku mohu nastavit od 0 do 160mm a tak lze vyřezávat tvary nejen do plechů, ale také do profilů jako jsou jekly a plánuji také rotační pálení do trubek či do jeklů čímž tak lze vyřezat například nápis do trubky či zhotovit zkosení, otvory či průniky.

Cena za řezání:

Síla materiálu

do 10mm – 25kč/m  + 5kč za propal

10mm – 20mm – 30kč/m + 8kč za propal


dále je třeba počítat s prací potřebnou na zpracování podkladů. Nakreslení předlohy, převod do digitální podoby a podobně. Zde je cena 300kč/h. Pokud jde o jednoduchý tvar, práce může být v řádu minut. V případě opakovaných zakázek se započítává pouze prvnotní zpracování dat.


Příklady použití:

Výplň plotu:


Vyřezávání polotovarů :


Výroba zaslepovacího víka podle dodaného kusu motoru:


Vyřezávání ozdob z plechu:

Zeptejte se


Jméno

Telefon

Email

Zpráva

Sečti 1 a 4

Kontakt


Provozovna:

Josef Vrabec

Na Hrázi 2

35002

Cheb

IČO: 87964066

Tel: +420 775 021 619